Firma VIPLimo, licencjonowany przewoźnik osób, działa nieprzerwanie od kilku lat na terenie: Małopolska, Podkarpacie, Śląskie i województwo Świetokrzyskie ( Nowy Sącz, Kraków, Tarnów, Zakopane, Rzeszów, Katowice ).
Dojeżdzamy także w dalsze regiony, wg zleceń naszych klientów.

Pierwsze kroki w tej branży stawialiśmy na jednym z najbardziej wymagających i nowoczesnych rynków, rynku amerykańskim.Te trendy wprowadziliśmy do standardu usług naszej firmy.
Wieloletnia praca w branży wynajmu limuzyn sprawiła, że doskonale znamy oczekiwania jakie stawiają przed nami nasi Klienci.

Dokładamy wszelkich starań by korzystanie z naszych usług było niezapomnianym przeżyciem, a Klient chętnie do nas wracał i polecał nasze usługi swoim znajomym i przyjaciołom.

Szoferzy VIPLimo doskonale porozumiewają się w języku angielskim, co sprawia, że nasze usługi proponujemy również Klientowi zagranicznemu.

Ze względu na wieloletnie doświadczenie firma VIPLimo gwarantuje najwyższą jakość usługi, o czym świadczyć mogą liczne listy referencyjne oraz listy z podziękowaniami.

Między innymi,nasze samochody obsługiwały XX i XXI Forum Ekonomiczne w Krynicy,bedąc środkiem transportu dla wielu polityków i prezesów największych firm światowych.

Zadowolenie Klienta to dla nas największa nagroda i satysfakcja za nasz wysiłek.

Serdecznie zapraszamy do współpracy…
Zespół VIPLimo